27 paź, 2016english version

Rusztowania fasadoweBardzo konkurencyjne oferty na zestawy Rusztowań fasadowych Mamy w naszej ofercie wszystkie najczęściej spotykane na polskich budowach systemy rusztowań.

Wszystkie aktualne oferty znajdziecie Państwo w naszym e-sklepe. Jeśli jest coś co mogło by Państwa zainteresować a nie ma tego na naszej stronie prosimy o kontakt.
więcej oferty e-sklep

RusztowaniaZawsze mamy dla Ciebie ciekawe PROMOCJE na rusztowania i szalunki.  Mamy w naszej ofercie wszystkie najczęściej spotykane na polskich budowach systemy rusztowań.

Wszystkie aktualne oferty znajdziecie Państwo w naszym e-sklepe. Jeśli jest coś co mogło by Państwa zainteresować a nie ma tego na naszej stronie prosimy o kontakt.

sprzedaz rusztowań

Wysyłamy zamówiony materiał w każde miejsce w Unii Europejskiej. Koszt dostawy jest niski dzięki optymalizacji środków transportu.

Czas to pieniądz - wiemy to i jest dla nas priorytetem by w ciągu kilku dni  wysłać całość zakupionego materiału na Twoją budowę .


Rusztowania Elewacyjne Sprzedaż

Rusztowania system plettac

Rusztowania system plettac

Rusztowanie elewacyjne w systemie plettac świetnie sprawdza się wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba składowania części materiałów potrzebnych do pracy na podestach rusztowania Chodzi tu przede wszystkim o materiał dociepleniowy, murarski czy kamieniarski. Szerokość ramy 74 cm umożliwia komfortową pracę nawet wtedy gdzie materiał do ociepleń jest układany na rusztowaniu a potem kładziony na elewacje.Rusztowania system layher

Rusztowania w systemie DG L73

System w jakim wykonane są rusztowania DG L73 to jeden z dwóch (obok sys. plettac) najczęściej spotykanych systemów rusztowań na Polskiej budowie. Swoją dobrą renomę zawdzięcza szerokiemu stosowaniu na budowach w Niemczech. System ten był bardzo często wybierany przez osoby które zdobywały doświadczenie w pracach elewacyjnych za granicą i później te doświadczenie przenosili na nasz polski rynek.Rusztowania system rux

Rusztowania w systemie rux.

Cechą charakterystyczną rusztowań elewacyjnych systemu rux jest rama o szerokości 65cm. Może ona być trochę niewygodna w pracach dociepleniowych bo wąski podest może stanowić utrudnienie w przypadku gdy chcielibyście Państwo mieć na rusztowaniu styropian, materiały murarskie czy kamieniarskie.