16 sty, 2017english version

Rusztowania fasadoweBardzo konkurencyjne oferty na zestawy Rusztowań fasadowych Mamy w naszej ofercie wszystkie najczęściej spotykane na polskich budowach systemy rusztowań.

Wszystkie aktualne oferty znajdziecie Państwo w naszym e-sklepe. Jeśli jest coś co mogło by Państwa zainteresować a nie ma tego na naszej stronie prosimy o kontakt.
więcej oferty e-sklep

RusztowaniaZawsze mamy dla Ciebie ciekawe PROMOCJE na rusztowania i szalunki.  Mamy w naszej ofercie wszystkie najczęściej spotykane na polskich budowach systemy rusztowań.

Wszystkie aktualne oferty znajdziecie Państwo w naszym e-sklepe. Jeśli jest coś co mogło by Państwa zainteresować a nie ma tego na naszej stronie prosimy o kontakt.

sprzedaz rusztowań

Wysyłamy zamówiony materiał w każde miejsce w Unii Europejskiej. Koszt dostawy jest niski dzięki optymalizacji środków transportu.

Czas to pieniądz - wiemy to i jest dla nas priorytetem by w ciągu kilku dni  wysłać całość zakupionego materiału na Twoją budowę .


Rusztowania elewacyjne ofertyRusztowania jezdne ofertyZsypy do gruzuWindy DekarskieSzalunki stropowe


rusztowania w e-sklep

Uruchomiliśmy ofertę cenową w e-Sklep

W naszym nowo utworzonym e-Sklepie, znajdziecie Państwo dużą część naszej oferty cenowej na: rusztowania elewacyjne, rusztowania aluminiowe przejezdne, szalunki, windy dekarskie, zestawy zsypowe do gruzu, jak na na wiele innych elementów sprzętu budowlanego. Oferta będzie stale aktualizowana i poszerzana. Jeśli jest coś, co Państwo potrzebujecie, a nie ma tego w naszej ofercie cenowej - prosimy o kontakt.

Wieloletnie doświadczenie na rynku.

rusztowania DGbud jest nowoczesną firmą powstałą w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm i szybka reakcje na ich zapotrzebowanie. Wieloletnie doświadczenie kadry pozwala na szybką i profesjonalną obsługę. Naszym celem jest zadowolenie klienta i budowanie stałych partnerskich relacji. Szeroki asortyment pozwala na zaspokojenie różnych potrzeb które zgłaszają nasi klienci.

To co wyróżnia firmę DGbud od innych to, że Klient  jest dla nas partnerem. Poprzez dialog wspólnie z klientem rozpoznajemy jego potrzeby i staramy się je zaspokoić.

Dokładamy wszelkich starań, aby krótkim czasie dostarczyć towar na budowę bo Twój sukces to dla nas klient który dobrze się rozwija i prosperuje.

..::: ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY :::..